از خط تولید سطل های زباله و مخازن زباله مکانیزه کارخانه رازک شیمی دیدن فرمایید

خط تولید سطل زباله

سطل های زباله برای حفظ زیبایی محیطی عاری از هرگونه آلودگی و جلوگیری از تجمع حشرات بهترین و مناسب ترین گزینه می باشند.

تنوع در انواع سطل های زباله این امکان را در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهد تا دامنه ی گزینش وسیعی داشته باشند و با توجه به طراحی محوطه مورد استفاده بتوانند از طرح ها و مدل های مناسبی بهره مند گردند.

چه بسا با استفاده از مخازن زباله پلی اتیلن با کیفیت مرغوبی که با استفاده از مواد اولیه درجه یک در اختیار استفاده کنندگان قرار می گیرد می توانیم شهری زیبا و عاری از هرگونه بی نظمی و آلودگی داشته باشیم که این امری بسیار حیاتی در حفظ سلامتی شهروندان عزیز می باشد.

همچنین، شما می توانید با توجه به تنوع رنگی که برای مخازن زباله پلاستیکی در نظر گرقته شده در جهت تفکیک زباله های تر، خشک، کاغذی، شیشه ای و … بکوشید تا سهمی در حفظ محیط زیست و باز گرداندن زباله های بازیافتی به چرخه ی استفاده ی مجدد داشته باشید.

با تفکیک زباله نه تنها می توانیم سهمی در بازیافت آنها داشته باشیم ولو اینکه بطور مثال اگر شیشه های شکسته شده را از ما بقی زباله ها جدا کرده باشیم از آسیب احتمالی به حیوانات اهلی ای که در سطح شهر در سطل های زباله نیز به دنبال غذا هستند نیز جلوگیری می کنیم.

احساس نیاز به استفاده از سطل زباله های اداری نیز در شرکت ها و موسسات و دفاتر اداری بسیار ملموس می باشد. چراکه با استفاده از این سطل ها محیطی مرتب، منظم و اطمینان بخش را برای پرسنل و ارباب رجوع فراهم می آورد.

و همینطور در پارک ها، پیاده رو ها و معابر عمومی که محل گذر افراد بزرگسال و کودکان می باشد سطل زباله های پارکی که سایز متوسط و مناسبی دارند و قابل نصب به دیوار می باشند و یا دارای پایه ای ثابت هستند بسیار می تواند مثمر ثمر بوده و از رها کردن زباله ها در معابر جلوگیری به عمل آورد.

سطل زباله های پلاستیکی نیز برای تمامی محیط ها از جمله: بیمارستان ها، محیط های آزمایشگاهی و پزشکی گزینه بسیار مناسبی هستند تا از گسترش آلودگی های احتمالی در محیط جلوگیری به عمل آورند.

مخازن زباله صنعتی دارای قابلیت تخلیه مکانیزه (بدون دخالت دست و ماشینی) و غیر مکانیزه(با دخالت انسانی و دست) نیز می باشند. که این امر در جلوگیری از گسترش آلودگی نقش به سزایی دارد.

ویژگی های مخازن زباله مکانیزه :

مناسب برای استفاده در ادارات ,سازمانها, مدارس ، شهرداری ها و ...،جهت استفاده بصورت سطل آشغال و یا سطل بازیافت ،تخلیه مکانیزه و راحت ،قابلیت پدال دار شدن ،مخزن زباله پلی اتیلن دارای درب جهت جلو گیری از انتشار بوی زباله، سطل مخزن زباله پلی اتیلن سازگار با محیط زیست و دارای عمر طولانی ،سطل زباله پلی اتیلن دارای چهار چرخ متحرک جهت حمل و نقل آسان ،سطل زباله پلی اتیلن قابلیت شستشوی آسان و ضد عفونی ، سطل زباله پلی اتیلن قابل تولید در رنگهای متنوع و زیبا ، سطل زباله پلی اتیلن تحمل دمای -20 تا 60 + درجه سانتیگراد ،قابلیت چاپ لوگوی مشتری بر روی محصول ،سطل های زباله مکانیزه دارای استاندارد En 840-1-6 وISO 9001,ISO 14001 , 45001

خرید سطل زباله از کارخانه:

سطل زباله پلاستیکی چهارچرخ مکانیزه و سطل زباله پلی اتیلن در مدل های ساده ، چرخ دار ، پدال دار ، دمپردار و مکانیزه

مواد پلی اتیلن به کار رفته در محصولات سبب میشود که کلیه محصولات دارای انعطاف پذیری و مقاومت بسیار بالا در مقابل ضربه و اشعه uv و جلوگیری از ترک خوردگی بر اثر دمای هوای زیر صفر و همچنین رنگ پریدگی در مقابل نور مستقیم خورشید بر خوردار باشند .

خصوصیات سطل زباله پلی اتیلن کارخانه رازک شیمی :

  • مخزن زباله پلی اتیلن دارای وزن کم جهت حمل و نقل راحت
  • مخزن زباله پلی اتیلن قابلیت شستشوی آسان و ضد عفونی
  • مخزن زباله پلی اتیلن مقاوم در مقابل رطوبت و مواد شیمیایی
  • مخزن زباله پلی اتیلن قابل تولید در رنگهای متنوع و زیبا
  • مخزن زباله پلی اتیلن تحمل دمای 20 - تا 60 + درجه سانتیگراد
  • مخزن زباله پلی اتیلن دارای تنوع بسیار زیاد در ابعاد و کاربرد
  • قابلیت تعویض چرخ و پدال در محصولات چرخ دار و پدال دار
  • قابلیت چاپ لوگوی مشتری بر روی محصولات توسط دستگاه
  • تمامی محصولات دارای درب جهت جلو گیری از انتشار بوی زباله
  • مخزن زباله پلی اتیلن سازگار با محیط زیست و دارای عمر طولانی

         

   

                

              

      

  

       

       شرکت تولیدی رازک شیمی با 30 سال سابقه در صنعت پلاستیک ، تولید مخازن زباله و سطل های زباله پلاستیکی شهریبا توجه به نوسانات ارز و بروزرسانی قیمت ها، لطفا قبل از اقدام به خرید، جهت استعلام قیمت قطعی و موجودی از قسمت تماس با ما و یا قیمت سطل زباله استفاده و همچنین می توانید  بعضی از محصولات رازک شیمی را از طریق سایت دیجی کالا تهیه فرمایید.
واحد فروش رازک شیمی 02144565310